Hlavní navigace

EET 1x tržba

  • (neregistrovaný) 46.13.38.---

    28. 11. 2018 8:26

    Dobrý den,

    naše firma poskytuje služby v oblasti stavebnictví, nemáme žádné tržby v hotovosti, zatím nespadáme do EET. V letošním roce jsme prodali 1x zboží v hodnotě 60 000 Kč, platba proběhla v hotovosti. Spadáme tímto do EET od 1.1.2019? Nebo lze považovat tuto tržbu za ojedinělou dle §6 ods. 1b zákona č. 116/2016?

    Děkuji

  • Žádné názory