Hlavní navigace

Faktury od Google

  • (neregistrovaný)

    24. 10. 2018 11:38

    Dobrý den,

    prosím o radu jaky je spravny postup pri uctovani faktur od Google, platne VAT. služby z eu
    zaplatime nejaky kredit a prijde nam faktura, kde je castka vycerpana za mesic a castka zaplaceneho kreditu. Prosim jakou castku vykazuji vpriznani DPH a delam RS ? na zaplacenou zalohu nebo na vycerpanou sluzbu v mesici ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 10. 2018 12:20

      dag123 (neregistrovaný)

      Re: Faktury od Google
      Já tam dávám ty zálohy, prostě to, co odejde z účtu...nevím jak jinak, aby to sedělo.

    • 24. 10. 2018 12:25

      xx (neregistrovaný)

      Re: Faktury od Google
      aha a do nakladu uctujete take jen ty platby ? ja teda platby davam na zalohu a do N davam pouze castky spotrebovane za mesic,ktere jsou ze zalohy odcerpany.., ale nevim zdali do DPH castka platby nebo jen spotrebovana sluzba

    • 24. 10. 2018 13:35

      dag123 (neregistrovaný)

      Re: Faktury od Google
      jj jen platby...my jsme vůbec nepochopili ten systém...platba je vždy nižší než částka na faktuře, tak mi naš daňař řekl, ať tam dávám to menší...nelíbilo se nám, že bychom dali do nákladů větší částku než platíme...
      a když je to tedy vlastně placení kreditu ...chodí Vám nějaké třeba roční vyúčtování?

    • 24. 10. 2018 13:43

      xx (neregistrovaný)

      Re: Faktury od Google
      na konci roku se nam nas clovek, co se o to stara , vyjel stavu uctu na google a zustatek sedel na zustatek na 314...., ale ted jsem znejistela tim samovymerenim DPH... :((

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).