Hlavní navigace

Lze doplnit text "Daň odvede zákazník" ?

  • (neregistrovaný) 84.42.144.---

    17. 10. 2018 2:33

    Když mi dodavatel z Německa pošle fakturu bez dnes již povinného textu - něco jako "VAT reverse charge (according to §16 of act 222/2004 on value added tax)." nebo podobné texty, mohu si ji jako zákazník do dodavatelovy faktury doplnit sám NEBO musím vrátit fakturu do Německa k doplnění?

    Chápu to jako buzeraci: oni to vědí, že daň musím odvést já, já to vím, jen to tam nenapsali.

    Tedy: když to do došlé faktury doplním, co se stane?