Hlavní navigace

Zboží z EU na dobírku/DPH?

  • (neregistrovaný) 93.153.14.---

    16. 10. 2018 13:32

    Dobrý den, na dobírku jsme zaplatili dodávku zboží ze Slovenska. Na faktuře je uvedena cena celkem bez DPH a poznámka, že uvedené zboží je osvobozeno od DPH podle zákona o dani z přidané hodnoty 222/2004 § 43 odst. 1 z.z.. Jaké nám, prosím, z toho plynou povinnosti? Musíme provést samovyměření a uvést na daň, přiznání ř. 3 a 44? Předem děkuji za radu.