Hlavní navigace

Silniční daň

  • (neregistrovaný) 213.226.226.---

    20. 9. 2018 8:31

    Dobrý den,
    prosila bych o radu. Náš zaměstnanec použil při pracovní cestě soukromé auto svého muže, který jako podnikatel platí silniční daň. Znamená to, pro nás, že my jako zaměstnavatel už daň platit nemusíme? Podle §4 zákona o silniční dani jsem to tak pochopila...
    Děkuji za informace.
    M.

  • Žádné názory