Hlavní navigace

Osvobození od DPFO - prodej nemovitosti

  • 10 89.203.158.---

    31. 8. 2018 10:58

    Dobrý den,
    prosím o vaši radu či názory...
    Prodávám byt, neměla jsem v něm bydliště, mám ho ve vlastnictví dobu kratší než 5 let.
    Peníze z prodeje bych chtěla vložit na spoření u ČMSS, odkud si cca za 2 roky budu brát hypotéku na dům.
    Vztahuje se na mě osvobození od DPFO? Z důvodu investice prostředků do bydlení?
    (Na netu jsem našla odkaz na §4 odst.1 písm.u - tam se však řeší dotace.)
    Mockrát děkuji