Hlavní navigace

Názor k dotazu OT GDPR nájemní byty od Lina - Re: OT: GDPR ve zdravotnictví xxxxxxxxxxxxPavle, upřímné díky za...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 8. 2018 10:50

    Lina

    Re: OT: GDPR ve zdravotnictví
    xxxxxxxxxxxx
    Pavle, upřímné díky za odpovědi - víte, mě nejvíce nazlobil fakt, že po vlastníkovi chce někdo, aby platil za to, co mají v povinnostech nájemníci. Byla bych to "ráda hodila na GDPR a neposlala nic". Ono se jedná o Brno - tam jak je vidět, je všechno možné - před léty to fungovalo tak, že jako vlastníci-pronajímatelé, jsme vybírali od nájemníků zálohy na likvidaci odpadu a platili faktury firmě. Pak došlo ke změně ze strany firmy zajišťující odvoz odpadu? - to bych musela dohledat, prý si to bude zajišťovat každý nájemník sám. Pochopitelně, že ve víru legislativního tance jsem na tuhle "prkotinu" pozapomněla, i když nevím, zda bych útočila na nájemníky, kteří mají solidní platební morálku, nedělají lumpárny,... tak abych je obtěžovala otázkami ohledně likvidace odpadu... jedná se o BD, před kterým stojí více popelnic - Podle toho, co jsem našla na webu města, tak se řídí vlastní vyhláškou s roku 2015, kde se ale jako vlastník BD nedokážu zařadit do kategorie poplatníků , pilně se odvolávají na daňový řád a zákon 565/1990 ...
    Fakt je, že obec pravděpodobně ztratila o poplatnících přehled, tudíž se chce k němu dopracovat touto cestou.

    Zdá se, že státní kase došly finance. Každý den mi na stole přistane nějaká "jobovka".
    Omlouvám se, že jsem zadala dotaz krapánek "na hraně" :-(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).