Hlavní navigace

reklamace obuvy

• (neregistrovaný) 82.117.156.---

4. 3. 2014 12:13

Dobrý den,
    chtěla bych poradit.23.12.2013 jsem koupila dceři zimní boty ( umělá useň).v neděli 2.3. jsem jsem zjistila, že se rozlepují a tak jsem umyla podrážku a otřela povrch obuvy vlhkým hadříkem, ten však nečekaně změnil úplně barvu obuvy.. Boty jsem hned v pondělí 3.3.2014 zanesla na reklamaci do prodejny, tam mi však boty hned chtěla vyměnit za jiné - má na to prodejce právo? nebo mohu požadovat odstoupení od smlouvy, a vrácení peněz? Já s tím nesouhlasila, neboť mi obuv chtěla vyměnit za jinou velikost - větší(z důvodu ,že dceři by momentálně byly velké a příští rok nevím jak ji vyroste noha, také jsem reklamovala dvě závady 1. rozlepení a 2.povrch obuvy) a žádala jsem , aby poslala boty na reklamaci výrobci..to udělala a tvrdila ,že mi pošlou stejně nové, ale až za tři týdny.. Pokud reklamaci uznají, jak mohu postupovat... moc už botkám nevěřím, vzhledem k tomu ,že byly krátce nošené a ani ne v podmínkách, pro které byly určeny (v zhledem k letošní mírné a né břečkovité zimě). děkuji za radu kaca

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).