Hlavní navigace

PP na dobu určitou a nemoc,exekuce

• (neregistrovaný) 90.176.143.---

27. 2. 2014 15:54

dobrý den,prosím o radu
    zaměstnanec má PP na dobu určitou do 28,.2.od 29.12014 je na nemocenské a bude ještě dál i po skončení PP.zÁROVEN MÁ NEPŘEDNOSTNÍ EXEKUCI.já ho na VZP a OSSZ normálně odhlásím
    i když nemoc ještě trvá,zápočtový list mu také vydám 28.2.,tu exekuci tam musí mít zapsanou i výši srážek,které jsme dosud
    srazili? a ELDP vypíšu také hned nebo až po skkončení nemoci? Hned asi že,jen by mě jěště zajímalo v 1/2014 měl 1 den neplacené volno-to se uvádí někde do ELDP?
    za únor bude mít u nás jen náhradu za nemoc ve výši 2842,tj na OSSZ KVŮLI exekuci napíšu,že z náhrady byla uplatněna nezabavitelná částka 2842?.teprve dnes mi totiž donese 4.díl nemocenského lístku,co se posílá na OSSZ
    DĚKUJI

• 1. 3. 2014 9:00

inzinyrka (neregistrovaný) 46.33.112.---

Re: Ohledně ELDP
      ELDP povedete do 28.2. a na OSSZ ho odhlásíte. 1 den nepl. volna se na ELDP neuvádí, pouze kdyby šlo o celý měsíc od 1. do posledního dne, byl by v tom měsíci X. Na OSSZ pošlete podklady k exekuci a potvrdíte výši příjmů zaměstnance v 2/14. Samozřejmě i neschopenku, lístek na peníze k 28.2. a přílohu k žádosti o dávku. Klidně zavolejte referentce na nemocenském oddělení OSSZ, která má zaměstnavatele na starosti, a domluvte se s ní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).