Hlavní navigace

skladové karty

  • (neregistrovaný) 85.70.124.---

    14. 2. 2014 11:46

    dobrý den, chtěl bych vědět: budu prodávat drobné zboží, výdaje budu uplatňovat paušálem z příjmů. musím vést ke každému druhu zboží skladovou kartu?

    • 15. 2. 2014 12:02

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: skladové karty
      Ne, ale při případné kontrole z živnostenského úřadu byste měl prokázat způsob nabytí zboží.

      455/1991 Sb.
      § 31 Povinnosti podnikatele
      (3) Podnikatel je povinen prokázat kontrolnímu orgánu na jeho žádost a v jím stanovené lhůtě způsob nabytí prodávaného zboží nebo materiálu používaného k poskytování služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).