Hlavní navigace

příjmy z §7 a §9 - paušál?

  • (neregistrovaný) 93.181.93.---

    8. 2. 2014 13:30

    Dobrý den
    prosím o radu,
    mám příjmy z §7 - OSVČ, a pak pronájmy § 9. mohu si uplatnit paušál u pronájmu, a u podnikání skutečné výdaje?
    a ještě, jak to potom bude s uplatněním slevy na dítě - znamená to tedy, při použití paušálu u pronájmu, že nebudu moci slevu uplatnit?
    děkuji vám za názory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).