Hlavní navigace

přepis nemovitosti

  • (neregistrovaný) 79.141.241.---

    6. 2. 2014 15:02

    Dobrý den, chci se zeptat. Nemovitost která má 3 majitele. Dohodli se, že nemovitost zůstane pouze jednomu. pokud by ty dva svou třetinu prodali podléhali by dani z příjmu? Nemovitost všichni 3 vlastní 30let. dá se tady uplatnit §4 písm 1) odst. b) ?
    majitelé jsou otec a 2 synové. děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).