Hlavní navigace

kdy zrušit opravnou položku-konkurz?

  • (neregistrovaný) 88.100.114.---

    4. 2. 2014 10:02

    Dobrý den,

    v r.2011 jsme přihlásili do konkurzu (Insolvenční řízení) naše pohledávky ve výši cca 226tis.Kč. Udělala jsem 100% OP podle §8 a zaúčtovala na 558.A.
    27.12.2013 nám přišla na bankovní účet částka cca 2tis.Kč od insolvenčního správce.
    13.1.2014 byla zveřejněna "Zpráva o splnění rozvrhového usnesení".
    Nejsem si jistá jak mám účtovat s ohledem na konec zdaňovacího období aby to bylo správně, můžete mi prosím poradit?

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).