Hlavní navigace

třístranný obchod

  • (neregistrovaný) 90.176.179.---

    3. 2. 2014 12:03

    Jako první článek v třístranném obchodu vykazuji do DPH dodání do EU do řádku 20 a do SH kódem 0?
    Musím uvést na fakturu nějaké sdělení, že se jedná o třístranný obchod dle § 17 ZDPH nebo má tuto povinnosti pouze prostřední osoba vůči kupujícímu?
    Děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).