Hlavní navigace

Nákup ojetiny z bazaru - DPH

  • (neregistrovaný) 88.102.140.---

    11. 1. 2013 9:40

    Dobrý den, prosím o pomoc s DPH. Jsem plátce a koupila jsem ojetinu v bazaru. DPH na kupní smlouvě není vyčísleno. Musím si sama doměřovat DPH a nárokovat odpočet? Uvádí se to na nějaký řádek v přiznání k DPH? Děkuji.

    • 11. 1. 2013 10:00

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: Nákup ojetiny z bazaru - DPH
      Nákup osobního auta:
      Autobazar zřejmě prodává v režimu dle § 90 (DPH nesmí na daňovém dokladu vyčíslit a Vy si nesmíte uplatnit).
      Půjde to mimo přiznání.



      Pokud byl zakoupen nákladní automobil - kontaktujte autobazar a chtějte daňový doklad s vyčíslenou daní.


      A kdyby nebyli plátci - tak taky mimo přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).