Hlavní navigace

Okamžité zrušení PP zaměstnavatelem

  • (neregistrovaný)

    10. 1. 2013 22:16

    Je platné, pokud je v pracovní smlouvě uvedeno, že zaměstnavatel může okamžitě zrušit PP pro nedbalostní jednání při plnění úkolů zaměstnavatele potvrzené prostřednictvím doporučeného dopisu? Moc děkuji za případné odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 1. 2013 10:18

      Vlaďuš (neregistrovaný)

      Re: Okamžité zrušení PP zaměstnavatelem
      Ano je to tak. Dostala jsem dvě upozornění na porušení povinností vyplývajících z právních předpisů vztahujících se k vykonávané práci. Teď jsem zjistila, že si již za mě hledají náhradu. Až si někoho najdou, tak mi pravděpodobně dají paragraf 55. Jak se můžu bránit? Moc děkuju

    • 11. 1. 2013 10:41

      pája

      Re: Okamžité zrušení PP zaměstnavatelem
      § 55 lze použít v případě, že zam-nec porušil povinnosti ZVLÁŠŤ HRUBÝM ZPŮSOBEM.Zda jde o takové porušení, rozhoduje zam-tel a ten pak vydá rozhodnutí. Pokud s tím nesouhlasíte,musíte ihned po obdržení rozhodnutí zam-tele o ok. zrušení PP postupovat dle § 69 ZP- písemně sdělte zam-teli, že trváte na tom, aby vás dále zaměstnával a počkejte na jeho reakci.Pokud bude na svém rozhodnutí trvat, máte možnost podat žalobu k soudu dle § 72 ZP- ale nejdéle do dvou měsíců ode dne, kdy měl PP skončit. Musíte si najmout advokáta a jít s tím prostě k soudu a vyčkat rozhodnutí soudu. V takovýchto přoípadech je poměrně vysoká ochrana práv zam-ce, takže pokud jste se nedopustila nějakého zvl. hrubého porušení, máte šanci na úspěch.Předchozí upozornění nemají na ne-platnost rozhodnutí vliv, je to jen podpůrný materiál pro rozhodnutí zam-tele a prokazování vašeho porušení povinností.

    • 11. 1. 2013 11:16

      Vlaďuš (neregistrovaný)

      Re: Okamžité zrušení PP zaměstnavatelem
      Problém je, že jsem si prostě nesedli. A oni to řeší tak, že mi dávají napomenutí za cokoliv, jen aby měli papír v ruce. Nejedná se o závažné chyby. Když dám sama výpověď mi asi nepomůže, že? Pokud mi dají tento paragraf, tak budu na ÚP bez podpory a soud se potáhne..

    • 11. 1. 2013 11:21

      pája

      Re: Okamžité zrušení PP zaměstnavatelem
      >
      >Problém je, že jsem si prostě nesedli. A oni to řeší
      >tak, že mi dávají napomenutí za cokoliv, jen aby měli
      >papír v ruce.

      Pís. upozornění je nutné k výpovědi, pro § 55 není třeba, takže to nerozhoduje, důležité je, jaký důvod zam-tel do ok. zrušení uvede a jak si to u soudu obhájí.

      Nejedná se o závažné chyby. Když dám sama
      >výpověď mi asi nepomůže, že? Pokud mi dají tento
      >paragraf, tak budu na ÚP bez podpory a soud se potáhne..

      pokud to nechcete snášet, navrhněte ukončení PP dohodou, vyberte si nějaký vážný důvod dle zák. o zaměstnanosti, aby byl uveden v dohodě a nebyla krácena podpora a běžte pryč, nevím, co jiného poradit.

    • 11. 1. 2013 11:56

      Vlaďuš (neregistrovaný)

      Díky moc za radu
      >
      >>
      >>Problém je, že jsem si prostě nesedli. A oni to řeší
      >>tak, že mi dávají napomenutí za cokoliv, jen aby měli
      >>papír v ruce.
      >
      >Pís. upozornění je nutné k výpovědi, pro § 55 není
      >třeba, takže to nerozhoduje, důležité je, jaký důvod
      >zam-tel do ok. zrušení uvede a jak si to u soudu obhájí.
      >
      > Nejedná se o závažné chyby. Když dám sama
      >>výpověď mi asi nepomůže, že? Pokud mi dají tento
      >>paragraf, tak budu na ÚP bez podpory a soud se
      >>potáhne..
      >
      >pokud to nechcete snášet, navrhněte ukončení PP
      >dohodou, vyberte si nějaký vážný důvod dle zák. o
      >zaměstnanosti, aby byl uveden v dohodě a nebyla krácena podpora
      >a běžte pryč, nevím, co jiného poradit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).