Hlavní navigace

Paušální výdeje po novele

  • (neregistrovaný) 194.213.48.---

    8. 1. 2013 11:30

    Dobrý den, mám dotaz, jsem normálně zaměstnaná a dále pronajímám svůj byt a zde uplatňuji výdaje paušálem, čili u §9, bude pro mě také znamenat že si nemohu uplatnit slevu na dani na dítě? nebo se to týká jen paušálů u §7?
    dále kamarádka je také zaměstnaná a pak ještě podniká ale toto podnikání je třeba jen desetina toho co má v zaměstnání, je to spíše lehký přivýdělek, zde má také výdaje paušálem a to tedy znamená že si dítě za 13404 neuplatní když její příjmy z podnikání jsou asi 50tis za rok, to se jí vůbec nevyplatí oficiálně podnikat!
    díky za odpovědi M.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).