Hlavní navigace

§ 100 odst. 2 nově??

  • (neregistrovaný) 193.179.72.---

    8. 1. 2013 9:43

    Dobrý den,
    jak mám chápat § 100, co byl novelizován odstavcem 2? Cituji: "Plátce je povinen vést v evidenci pro účely daně z přidané hodnoty u přijatých zdanitelných plnění, která použije pro uskutečňování plnění s nárokem na odpočet daně, také daňové identifikační číslo osoby, která uskutečňuje plnění, s výjimkou plnění, u nichž byly vystaveny zjednodušené daňové doklady."

    Znamená to, že když si vytisknu evidenci (tzv. sjetinu) DPH všech přijatých plnění za příslušný měsíc, musí být v této sjetině vždy zobrazeno DIČ? nebo jak se to myslí? díky za reakce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).