Hlavní navigace

Okamžité zrušení pracovního poměru

  • (neregistrovaný) 90.182.183.---

    7. 1. 2013 11:50

    Pokud pošleme zaměstnanci poštou okamžité zrušení pracovního poměru dle § 55 1 b) ZP ke dni 07. 01. 2013, končí pracovní poměr dnešním dnem nebo dnem kdy si na poště vyzvedne dopis?
    Pokud bychom dali výpověď dle § 52 g) musí běžet dvouměsíční výpovědní doba? Děkuji za radu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).