Hlavní navigace

penzion-činnost dle §7 nebo §9?

  • (neregistrovaný) 46.174.36.---

    3. 1. 2013 11:35

    dobrý den, chci si otevřít penzion a nevím zda musím na tuto činnost získávat živnostenský list. Je možno vykonávat tuto činnost dle § 9? Proč se tak ptám. V současnosti jsem v zaměstnaneckém poměru v zahraniči, jinou činnost kdekoliv jinde zatím nevykonávám. Chtěla bych souběžně v ČR mít penzion a dále být v zahr. zaměsnaná. Co je pro mě lepší může mi někdo poradit? zda mít živnost nebo vést penzion dle §9? Děkuji Renda

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).