Hlavní navigace

Vrácení peněz a příslušenství po30-lhůtě

• (neregistrovaný) 178.72.245.---

30. 12. 2012 11:35

Dobrý den,zakoupila jsem sedací vak včetně polystyrenových kuliček v lednu 2012, v listopadu 2012 jsem ho poslala na reklamaci, bez kuliček a již uplynula zákonná 30-denní lhůta pro reklamaci. Uboží koupeno v českém e-shop v ČR, prodejce nechce vrátit peníze vymlouvá na zahrničního dodavatele, kde je právo na reklamaci delší... já o zahraničním dodavateli nic nevím, není ani na faktuře....Dle zákona bych měla vrátit příslušenství=kuličky= EPS výplň, která se však používáním ztrácí a je nutné dokoupit nové kuličky, což jsem musela v létě udělat. Ale prodejce vaku, pokud by se rozhodl peníze vrátit, požaduje i původní kuličky a to 400 l zabalené v pytli a v kartonu.Má na toto nárok a jak je to s úbytkem kuliček, při půlročním užívání, když všichni ostatní prodejci píši, je potřeba kuličky dopňovat, sedají....což se potvrdilo i u nás. Musím tedy koupit nové kuličky 400 l (nevím jak doma odhadnuta 400 l) a poslat jako příslušentví zpět, když se opotřebovalo(sesedalo), když reklamace 30 dnů není splněna, je to již 45 dnů, mám jen odpověď, reklamace se vyřizuje. děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).