Hlavní navigace

reklama na Facebooku a DPH

  • (neregistrovaný) 217.115.254.---

    17. 12. 2012 15:04

    Dobrý den, prosím o radu jak s DPH? Dostala jsem fakturu z Irska za služby - reklamu na FB. Odběratel této služby je plátcem DPH. Na faktuře je uvedeno DIč dodavatele i DIČ odběratele.
    Jedná se o přijetí služby podle § 9 ost.1? Uvedu do daňového přiznání na řádek 5 a řádek 43? Děkuji za odpověď

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).