Hlavní navigace

Změna režimu §79 DPH

  • (neregistrovaný) 90.177.126.---

    13. 12. 2012 11:51

    Dobrý den.
    Dovoluji si ještě jednou k upřesnění možnosti odpoctu DPH, když se podnikatel stane plátcem DPH a naopak když ukončí plátcovství.

    Nárok na odpočet z obchodního majetku - tzn. i z DHM do 40 000,-Kč evidovaného v daňové evidenci dle §79/1 ?

    Při zrušení registrace dodanit i DHM do 40 000,- evidovaném v obchodním majetku dle § 79/4 ? - a z jaké ceny tohoto majetku ?

    Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).