Hlavní navigace

Dodání do JČS - ČR - NL - dodej PL

  • (neregistrovaný) 88.146.133.---

    12. 12. 2012 15:36

    Dobrý den,

    náš odběratel plátce DPH v Holandsku chce abychom mu zboží dodali do Polska (zde bude zboží kompletovat a pak souhrnně ještě s dalším zbožím pod svou firmou vyvážet do Ruska).

    Naše dodací podmínka je EXW, dopravu si tedy zařizuje kupující.

    Navíc odběratel chce, abychom mu výřidili výstupní celní papíry pod jejich jménem na našem celním úřadě. Je to takto vůbec možné?

    Prosím je zde nějaký problém ve vztahu k osvobození dle §64 ZDPH? Nevadí, že my dodáváme holadnské firmě, přeprava od nás, kterou si zařizují tedy vlastně bude končit v Polsku a odtud budou vyvážet pod svým jménem?

    Děkuji. To už je na mě vyšší liga a nerada bych, abychom se např. v Polsku museli registrovat k DPH :-(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).