Hlavní navigace

opravný daňový doklad

  • (neregistrovaný) 93.89.144.---

    12. 12. 2012 11:11

    Dobrý den,
    můžete mi prosím poradit, jak vysvětlit našemu dodavateli, že pokud vystavuje ODD, nemůže vystavit "daňový doklad" mínusem, ale "opravný daňový doklad" s náležitostmi původního dokladu? Zákon o DPH § 45 jim nic neříká. Prý je to jedno.
    Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).