Hlavní navigace

Doba určitá

  • (neregistrovaný) 90.181.110.---

    6. 12. 2012 11:46

    Dobré odpoledne. Prosím kdo může poradit.
    Nastoupil jsem do PP 1.1.2011 - smlouva na dobu určitou do
    >>>>31.12.2011, dodatkem č.1 pracovní poměr mi byl prodloužen
    >>>>opět na dobu
    >>>>určitou do 31.12.2012. Jak je to nyní .. kolikrát a
    >>>>na
    >>>>jak dlouho ještě mi může zaměstavatel prodlužovat pracovní poměr na dobu určitou?? čtu § 39 Zák práce a nějak tomu nerozumím ? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).