Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Paušál na provoz vozidla a DPH z PHM od Vladimír 2 - Re: Paušál na provoz vozidla a DPH z...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 12. 2012 11:40

    Vladimír 2

    Re: Paušál na provoz vozidla a DPH z PHM
    ************************************************
    Buďte tak hodný a přepošlete mě tuto (naskenovanou) informaci
    (bez Vašich nacionálií) ale s čj. a jménem toho, kdo to vydal.
    Díky

  • 6. 12. 2012 14:34

    Ondřej Drbal (neregistrovaný)

    Re: Paušál na provoz vozidla a DPH z PHM
    Právě to posílám, jen doufám, že tím někomu neudělám průšvih a nebo sobě ;-) ... Jinak dopis samozřejmě obsahuje následující:

    Dovolujeme si upozornit na skutečnost, že Generální finanční ředitelství není oprávněno k poskytnutí právního poradenství v individuálních záležitostech. Poskytování odborného poradenství v daňové oblasti, jakož ani závazné posuzování, zda určitý postup je nebo není v souladu se zákonem, potvrzování či korigování postupů navržených plátci daně a jejich zástupci, nespadá do působnosti Generálního finančního ředitelství.

  • 6. 12. 2012 15:11

    Vladimír 2

    Re: Paušál na provoz vozidla a DPH z PHM
    *********************************************
    No proto, už jsem se málem lekl že by na to zapomněli.
    Když dr. Drbohlav, METODIK z FÚ Praha zveřejnil že je možné
    v r. 2012 ještě u paušálu požívat náhrady 3,70 tak jsem se zeptal ředitele FÚ a bylo mě sděleno, že publikační činnost je jeho soukromou
    věcí mimo práci. Tak se těším až bude nějaký metodik z MŠ
    dopoledne metodikovat o vlastenectví a odpoledne bude (mimo práci) učit fagany hajlovat. To vyjádření pro vás bude asi něco podobného.
    O rozsudku NSS k tomuto problému jsem již několiikrát informoval..
    Díky a hezký den

  • 6. 12. 2012 15:39

    Ondřej Drbal (neregistrovaný)

    Re: Paušál na provoz vozidla a DPH z PHM
    No možné to je... Jen mě napadá úvaha, když je nějaký takovýto problém a různí daňoví poradci i různí pracovníci FÚ podávají různá tvrzení, kde vlastně má člověk zjistit, které řešení je to správné tak, aby ho stejně posuzoval i FÚ při případné kontrole :-( Pokud tedy nechci čekat na případný rozsudek NSS ve stejné věci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).