Hlavní navigace

§ 57 ZDPH a obrat

  • (neregistrovaný) 81.0.215.---

    29. 11. 2012 12:42

    Dobrý den,
    společnost má kromě prodeje služeb ještě příjmy dle § 57 ZDPH - výchova a vzdělávání.
    Chápu dobře, že do obratu pro DPH se tyto příjmy dle § 57 nezahrnují? Z osvobozených se zahrnuje pro účely obratu jen § 54 - 56.
    Pro mě to znamená, že pro obrat DPH eviduji jen ostatní zd.plnění (hlídám 1 mil. za posledních 12 měsíců), kromě zmíněného § 57.
    Prosím o potvrzení.
    Děkuji! :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).