Tisk stránky

Smluvní a licenční podmínky

 

Smluvní a licenční podmínky k šablonám serveru business.center.cz

Základní podmínky používání služby

  • Platební kód je nutné poprvé použít do 24 hodin od jeho vystavení.
  • Platební kód je následně možné použít pro stažení téhož souboru opakovaně (maximálně 5x). Dalším stažením pomocí téhož kódu nevzniká licence pro použití jiným ekonomickým subjektem! Kód můžete opakovaně využít v případě přerušení stahování šablony, či jako možnost stažení aktualizované verze šablony, byla-li v šabloně zjištěna a opravena chyba.
  • SMS je možné poslat ze sítí Vodafone, T-Mobile a O2. Firemní simkarty mohou mít zablokovány Premium SMS platby (nejčastěji Telefónica O2). V takovém případě platba neproběhne, SMS není zaúčtována. Majitel může požádat o povolení Premium SMS plateb na infolince operátora.
  • Pokud jste poslali SMS a neobdrželi obratem odpovědní SMS s platebním kódem, volejte na 602 777 555, po-pá, 9-17 hodin (Reklamace SMS plateb). SMS platby technicky zajišťuje Airtoy, a.s.
  • Pro stažení daňového dokladu k platbě si uchovejte platební kód. Během dnešního dne bude spuštěna služba on-line generování daňových dokladů.
  • Službu provozuje Internet Info, s.r.o., provozovatel serveru business.center.cz. Pokud se Vám nepodaří pomocí SMS platebního kódu šablonu stáhnout, nejste spokojeni s vyřízením reklamace SMS platby na reklamační lince nebo chcete uplatnit jinou reklamaci služby, zašlete ji prosím na business@center.cz, nebo nám zavolejte na číslo 776 622 782 (pracovní dny).

Licenční podmínky použití šablony

Zakoupením/stažením šablony získává uživatel právo na použití šablony za následujících podmínek:
  • šablona nesmí být dále šířena, zveřejňována, či půjčována
  • placená šablona smí být použita pouze pro jeden ekonomický subjekt jehož DIČ bylo zadáno do SMS (např. účetní či daňoví poradci musí pořídit samostatnou licenci šablony pro každého svého zákazníka, pro kterého chtějí šablonu používat), některé šablony zadané DIČ vloží do stahovaného souboru, i šablony bez identifikace smí být však použity pouze jediným ekonomickým subjektem
  • šablona smí být upravována pouze tak, jak byla k úpravám svým autorem zamýšlena; zejména nesmí být měněny části šablony chráněné heslem či jinými prostředky
  • uživatel používá šablonu na vlastní riziko a provozovatel serveru ani autoři šablon nenesou odpovědnost za případné škody způsobené použitím šablony

Právní podmínky

Šablony jsou poskytovány pro osobní potřebu a k základní orientaci při tvorbě vlastního dokumentu. Poskytovatel šablon není odpovědný za využití šablon a každý uživatel je sám odpovědný za podobu výsledného dokumentu a právní následky jeho použití.

Nabízení šablon široké veřejnosti nepředstavuje poskytnutí právní služby ve smyslu zákona o advokacii, poskytnutí služeb daňového poradenství, poskytnutí služeb účetních, ani žádný podobných.


spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 453 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 21 %
 
Informace o účetnictví 18 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 14 %
 
Diskuzní fórum 19 %
 
Glosář pojmů 5 %
 
Informace o daních 5 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 9 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí