Tisk stránky

Možnosti pořízení šablon serveru business.center.cz

 

SMS platby, multilicence, pořízení na fakturu

Šablony daňových přiznání, účetních formulářů i dalších dokumentů můžete na našem serveru pořídit následujícími způsoby:

SMS platba

Nejjednodušším způsobem pořízení jednotlivých šablon je SMS platba, většiny šablon ve výši 99 Kč. Při pokusu o stažení šablony jste vyzvání k zadání platebního kódu, který získáte zasláním platební SMS na tam uvedené číslo (u svého mobilního telefonu nesmíte mít blokovánu službu Premium SMS). Takto získaná šablona je licencována pro jeden ekonomický subjekt, u většiny šablon budete požádání o zadání DIČ, které bude do šablony vyplněno a uzamčeno.

Daňový doklad z SMS platby můžete vytisknout z našeho serveru. Platební kód si uschovejte, mimo daňového dokladu ho můžete využít i k opakovanému stažení téže šablony, pokud dojde k její aktualizaci.

Vícenásobné licence (platba převodem)

Pokud potřebujete šablon více, nebo nemůžete platit pomocí SMS, nabízíme Vám možnost získání vícenásobného platebního kódu platbou převodem (na fakturu). Tuto službu administrativně zajišťuje společnost ASPEKT HM, s.r.o., která s Vámi celý obchodní případ vyřídí (kontaktujte je mailem na adrese priznani@aspekt.hm).

Zakoupit je možné přístupový kód následujících typů:

Licence omezená na počet počet použití, resp. počet stažení/DIČ

Tento platební kód funguje stejně, jako byste si pořídili mnoho jednotlivých SMS platebních kódů. Umožní Vám určitý počet použití, přičemž jako použití se započítávají unikátní kombinace šablony a ekonomického subjektu (DIČ). Pokud tedy potřebujete stáhnout stejný soubor pro nějaké DIČ opakovaně, např. při vydání aktualizace souboru, přístup není započten. Platební kód je platný 12 měsíců od jeho vystavení a lze ho použít pro všechny sekce šablon.

Nabízíme tyto úrovně kódu:

 
Vícenásobné platební kódy
 
  Počet stažení Cena bez DPH  
  10x 700 Kč  
  20x 1 300 Kč  
  30x 1 800 Kč  
  40x 2 200 Kč  
  50x 2 500 Kč  

Neomezená daňová a účetní sezónní licence pro jeden ekonomický subjekt

Tento platební kód Vám umožní stažení šablon aktuální daňové sezóny (roční) i starších šablon minulých sezón. Stažené šablony jsou viditelně označeny názvem zákazníka a mají v sobě uzamčeno DIČ zákazníka. Platnost kódu je mimo omezení na daňovou sezónu omezena časově na jeden kalendářní rok a lze stáhnout pouze šablony ze sekcí Finanční úřad a Účetnictví a finance.

Cena neomezené sezónní licence pro jeden ekonomický subjekt je 3 000 Kč bez DPH.

Neomezená sezónní licence pro účetní/daňovou kancelář

Tento platební kód Vám umožní neomezený počet stažení šablon aktuální daňové sezóny (roční) i starších šablon minulých sezón, přičemž získané šablony lze použít výhradně pro sebe a své přímé zákazníky. Stažené šablony jsou viditelně označeny názvem účetní/daňové kanceláře, pro kterou je šablona licencována. Platnost kódu je mimo omezení na daňovou sezónu omezena časově na jeden kalendářní rok a lze stáhnout pouze šablony ze sekcí Finanční úřad a Účetnictví a finance.

Cena neomezené sezónní licence pro účetní/daňovou kancelář je 9 000 Kč bez DPH.


spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 5711 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 20 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 10 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 10 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí