Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Dar  
     
  >>>>>>Dobrý den,
>>>>>>když si chci snížit daň a darovat rodičům částku
>>>>>>200000,- Kč, musí rodiče platit daň?
>>>>>>Děkuji.
>>>>>
>>>>>K jakým účelům byste chtěla rodičům darovat daň?
>>>>
>>>>Oprava: K jakým účelům byste chtěla rodičům darovat
>>>>peníze?
>>>
>>>To je na nich. Je nutné znát účel?
>>
>>Pokud jim chcete jen tak darovat peníze, pro jejich
>>osobní potřebu, tak si nemůžete o tuto částku snížit
>>základ daně. Nejedná se dary podle § 15 odst. 1 ZDP.
>>Přečtěte si daný zákon.
>
>Tak to mě mrzí.... Děkuji.

Představa, že by manžel dal fin. dar manželce, děti rodičům nebo sourozencům apod., je moc pěkná. Kdyby to tak fungovalo, to by daně neplatil už vůbec nikdo.
 
 
Autor zprávy: xJ
Čas zápisu: 11. 2. 2019 8:56 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
DarZdenka111 - 11. 2. 2019
- Re: Darjasná. - 11. 2. 2019
- Re: Darjasná. - 11. 2. 2019
- Re: DarZdenka111 - 11. 2. 2019
- Re: Darjasná. - 11. 2. 2019
- Re: DarZdenka111 - 11. 2. 2019
- není zač, pěkný denjasná. - 11. 2. 2019
- Re: DarxJ - 11. 2. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6876 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí