Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Sazba DPH  
     
  >Dobrý den, prosím o radu ohledně výše DPH. Stavební
>firma má klienta, kterému bude provádět interiérové
>práce v bytě do 120m2. Klient je ale vlastníkem několika
>bytů v tomto domě a byty včetně toho, který bude firma
>rekonstruovat, pronajímá. Fakturace je samozřejmě na
>klienta, ne na nového nájemce. Lze v tomto případě
>použít sníženou sazbu DPH 15%? Děkuji a přeji hezký den.
>PEHA7
>

Vlastník bytu je nebo není plátce DPH?

Co znamená "interiérové práce" v bytě? Spadají tyto práce do vymezení § 48 ZDPH?

Pokud plátce není a provedené práce spadají do § 48 - pak 15% DPH.

Na stránkách financnisprava - najdete určitě nějaké podklady k uplatňování DPH ve stavebnictví.
 
 
Autor zprávy: Maxx
Čas zápisu: 11. 2. 2019 8:34 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Sazba DPHPEHA77 - 11. 2. 2019
- Re: Sazba DPHMaxx - 11. 2. 2019
- Re: Sazba DPHPEHA77 - 11. 2. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6886 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 14 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí