Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: penzijní připojištění x mzd.list  
     
  >Dobrý den, prosím o radu.
>Pokud zaměstnavatel bude zaměstnanci přispívat na
>penz.připojištění, musí toto být evidováno ve mzdovém
>listu nebo nemusí?
>Děkuji.

Pokud budeme považovat tento příspěvek za mzdu, tak ano
ZDP § 38j / 2 / f / 2.

Uvádět by se mělo u jednotlivých zaměstnců ve mzdových listech hlavně kvůli sledování, zda příspěvek poskytovaný zaměstnavatelem nepřekročuje limity, stanovené v ZDP § 6 odst. 9) písm. p)
 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 8. 2. 2019 8:06 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
penzijní připojištění x mzd.listom - 8. 2. 2019
- Re: penzijní připojištění x mzd.list.. - 8. 2. 2019
- Re: mohu ještě poprositom - 8. 2. 2019
- Re: mohu ještě poprositjasná. - 8. 2. 2019
- Re: mzdový list_uvádění benefitů . - 8. 2. 2019
- Re: příloha?om - 8. 2. 2019
- Re: příloha?. - 8. 2. 2019
- Re: příloha?om - 8. 2. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6886 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 14 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí