Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  darovaná nemovitost  
     
  Dobrý večer, moje kamarádka v roce 2018 dostala darem od svého otce nemovitost, kterou vlastnila 3 měsíce a potom ji prodala a peníze nepoužila na nákup jiné nemovitosti. Musí podávat za rok 2018 daň z nemovitosti (domnívám se, že ne)? Příjem z prodeje nemovitosti musí danit dle §10?
Děkuji za Vaše odpovědi.
 
 
Autor zprávy: rena
Čas zápisu: 11. 1. 2019 20:32 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
darovaná nemovitostrena - 11. 1. 2019
- Re: darovaná nemovitost.. - 11. 1. 2019
- Re: darovaná nemovitostrena - 11. 1. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6558 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí