Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: výdaje procentem z příjmů_§7_§9  
     
  >dobrý den,
>
>mám příjmy dle § 7 a 9... chci se zeptat, když si budu
>výdaje u § 7 uplatňovat paušálem, tak musím i u § 9?

Můžete u příjmů dle § 7 ZDP uplatňovat skutečné výdaje a u příjmů dle § 9 ZDP uplatňovat výdaje procentem z příjmů dle § 9 odst. 4) ZDP.

Nebo u příjmů podle § 9 ZDP uplatňovat skutečné výdaje a u příjmů dle § 7 ZDP uplatňovat výdaje procentem z příjmů dle § 7 odst. 7) ZDP.


>prý se, když se rozhodnu u jednoho výdaje uplatnit
>paušál, musí uplatňovat všechny výdaje paušálem, ale
>nepochopil jsem, zda to platí jen pro všechny výdaje pod §
>7 nebo celkově za všechny druhy příjmů. děkuji

 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 11. 1. 2019 12:23 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
paušální výdajeJiří Pulec - 11. 1. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6541 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí