Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  paušální výdaje  
     
  dobrý den,

mám příjmy dle § 7 a 9... chci se zeptat, když si budu výdaje u § 7 uplatňovat paušálem, tak musím i u § 9? prý se, když se rozhodnu u jednoho výdaje uplatnit paušál, musí uplatňovat všechny výdaje paušálem, ale nepochopil jsem, zda to platí jen pro všechny výdaje pod § 7 nebo celkově za všechny druhy příjmů. děkuji
 
 
Autor zprávy: Jiří Pulec
Čas zápisu: 11. 1. 2019 12:09 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
paušální výdajeJiří Pulec - 11. 1. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6558 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí