Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Odměna pěstouna a nemocenské  
     
  Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s odměnou pěstouna, nepracuje a pobírá odměnu pěstouna (odměna zakládá nárok na nemocenské). Onemocní, budou mu předpokládám vypláceny nemoc.dávky, má nárok souběžně i na pobírání odměny pěstouna? Dívám se do zákona 359/1999 § 47 j odst.4 a chápu, že ano, ale je limitováno období vyplácení odměny. Jenže na webu ČSSZ mi přijde informace jiná ? :-(
ČSSZ, zkráceně:
a) Odměna pěstouna se poskytuje i po dobu DPN pěstouna, nejdéle do konce kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, v němž DPN vznikla - potud stejné ...

Po dobu, po kterou pěstoun pobírá v případě PN odměnu pěstouna, není mu nemocenské z titulu odměny poskytováno - tady chápu, že nárok na nemocenské nemá, když pobírá odměnu pěstouna ??

Jak rozumíte prosím informaci z ČSSZ ??
nepracuje, jen odměna pěstouna - nárok na nemocenské ano/ne?
Moc děkuji!
 
 
Autor zprávy: bet
Čas zápisu: 11. 1. 2019 9:28 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Odměna pěstouna a nemocenskébet - 11. 1. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6573 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí