Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Smím psát na daňové doklady?  
     
  >>Dobrý den,
>>prosím o radu ohledně záznamů na daňových dokladech.
>>Na jednom školení nám bylo řečeno, že se nesmí nic
>>zaznamenávat na účetní doklady - např. u přijaté
>>faktury
>>naše číselná řada, poznámka o rozúčtování atd., že
>>je
>> takto popsaný doklad považován za znehodnocený -
>>nevíte někdo o tom něco konkrétního, zákon, paragraf?
>>Setkávám se s tím, že to někde také tak již dělají,
>>ale
>>kde je to ustanoveno, nevím.
>>Děkuji
>
>Smíte, jen ho nesmíte pomaloval celý.
>
>§ 34 ZDPH
Moc děkuji, díky Vám jsem našla.
Hezký den.
 
 
Autor zprávy: lenak
Čas zápisu: 10. 1. 2019 9:47 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6573 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí