Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Sůl, ocet pro zaměstnance - daňově?  
     
  >>>Dobrý den, prosím o radu. Našim zaměstnancům v
>>>závodní
>>>jídelně jen vydáváme obědy. Nakoupili jsme sůl, ocet
>>>na dochucení jídel. Lze dát do daňových nákladů a
>>>odečíst DPH? Děkuji za názor.
>>
>>DPH - ma z toho firma ekonomický prospěch, ze kterého
>>odvede do státní kasy DPH?
>A z toaletního papíru prospěch má?

Projděte si § 72 ZDPH, kam byste dané plnění zařadila.

"Plátce je oprávněn k odpočtu daně na vstupu u přijatého zdanitelného plnění, které v rámci svých ekonomických činností použije pro účely uskutečňování .."
 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 10. 1. 2019 9:00 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6573 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí