Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: zásoby pořízené rok před zahájením  
     
  >Dobrý den, OSVČ zahájila podnikání v dubnu 2018. Do
>podnikání zařadila i notebook, který byl zakoupen a
>zaplacen v r. 2017 (v hodnotě do 40tis. Kč). Je možné ho
>dát v r. 2018 do daňových výdajů jako zřizovací výdaj?
>děkuji moc za radu

Nenazvala bych to zřizovacími výdaji. Vždyť už i z účetnictví zřizovací výdaje před lety "vypadly".

Podívejte se na § 5 odst. 7) Zákona o daních z příjmů
 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 9. 1. 2019 12:39 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6558 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí