Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Příjem z nájmu a ze zaměstnání  
     
  >>Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám příjem ze
>>zaměstnání a jednou za rok mám příjem z nájmu pole ve
>>výši
>>2.500,- Kč. Musím si podat sama přiznání nebo je to
>>zanedbatelný příjem, který nemusím přiznávat?
>
>Pokud budete DAP podávat (z jakéhokoliv důvodu),
>budete do něj muset zahrnout všechny příjmy ke zdanění.
>Takže příjmy ze zaměstnání i příjmy z nájmu.
>
>Kdy má poplatník povinnost podat Přiznání k dani z
>příjmu fyzických osob je uvedeno v § 38g Zákona o daních
>z příjmů.
>Prosím Vás spíš by mě zajímalo, jestli DAP podat musím, když mám jiný příjem jen 2.500,- za rok, jinak vše zaměstnavatel???Děkuji
 
 
Autor zprávy: LenkaK
Čas zápisu: 9. 1. 2019 12:06 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6558 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí