Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: darování služby a DPH  
     
  >Dobrý den,
>firma daruje službu neziskové organizaci. Je povinnost
>odvést DPH? kde prosím najdu v zákoně?
>Účtování 543/586?
>moc děkuji
>Jana K.
měli byste odvést DPH na výstupu - ř. 1 nebo 2 přiznání, KH A.5
viz §14/3/a ZDPH
 
 
Autor zprávy: allli
Čas zápisu: 9. 1. 2019 9:57 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
darování služby a DPHJana K. - 9. 1. 2019
- Re: darování služby a DPHallli - 9. 1. 2019
- Re: darování služby a DPHJana K. - 9. 1. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6558 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí