Tisk stránky

Diskuzní fórum

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  DPH, Kontrolní hlášení  

Dobrý den,

přišla mi od FÚ výzva ke změně, doplnění nebo potvrzení údajů na kontrolní hlášení za 10/2018.

Znění: Daňový subjekt v oddílu A.4. kontrolního hlášení nevykázal za výše uvedené období hodnotu uskutečněných zdanitelných plnění, která by odpovídala hodnotě přijatých zdanitelných plnění s místem plnění v tuzemsku vykázaných plátcem v oddílu B.2. kontrolního hlášení za období listopad 2018, který identifikoval daňový subjekt v kolonce DIČ dodavatele. Výše popsaný nesoulad byl zaznamenán u ev. č. daňového dokladu:

Faktury, které jsou v seznamu vypsány jsou v DUZP 31.10.2018 tudíž jsou v DPH a KH v 10/2018.

Jedná se mi o to, že když jsem tvořila DPH a KH za 10/2018, žádná chyba EPU nebyla, tvářilo se všechno v pořádku.
Teď ale když mi přišla ta výzva, tak jsem zjistila, že v kontrolním hlášení v podobě PDF, které si tisknu pro sebe v tom výčtu faktur, tyto faktury nejsou.
Když jsem pátrala dále, proč je tomu tak, zjistila jsem, že fakturám 3/4 které jsou v seznamu na potvrzení nebo doplnění údajů nemají přímo ve vydané faktuře v kolonce DIČ nic vyplněné. DIČ je prázdné.

Když jsem se podívala na výčet dokladů v DPH u nás v systému, tak tam tyto faktury jsou uvedeny, v KH v systému je mám také uvedeny.

Jak tedy postupovat? Jsou tyto faktury promítnuty do KH, nebo ne?
Částka základu DPH a kontrolní hlášení obě sedí.

Co mám v tomto případě dělat? Děkuji moc za odpověď.

Skuhrovcová Eliška

Autor zprávy: Skuhrovcová Eliška
Čas zápisu: 9. 1. 2019 9:47 z adresy 91.213.160.xxx

Váš e-mail:

DPH, Kontrolní hlášeníSkuhrovcová Eliška - 9. 1. 2019
- Re: DPH, Kontrolní hlášeníMaxx - 9. 1. 2019
- Re: DPH, Kontrolní hlášeníSkuhrovcová Eliška - 9. 1. 2019
- Re: DPH, Kontrolní hlášení Jana N. - 9. 1. 2019
- Re: DPH, Kontrolní hlášení Jana N. - 9. 1. 2019

spacer spacer spacer

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6550 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %

Informace o účetnictví 13 %

Právní problematiku 9 %

Vzory šablon/smluv 13 %

Diskuzní fórum 13 %

Glosář pojmů 9 %

Informace o daních 10 %

Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %

Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí