Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Pořízení vozu z JČS  
     
  Dobrý den,

společnost koupila ojeté vozidlo od plátce z JČS, automobil bude
používáno částečně pro soukromé účely. Jak s DPH?
Samovyměření nebude opravdu jedna ku jedné, ale výstup plná výše DPH a vstup uplatněn poměrem podle § 75 ZDPH?

Děkuji.
 
 
Autor zprávy: Melina
Čas zápisu: 9. 1. 2019 6:36 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Pořízení vozu z JČSMelina - 9. 1. 2019
- Re: Pořízení vozu z JČS Jana N. - 9. 1. 2019
- Re: Pořízení vozu z JČSMelina - 9. 1. 2019
- Re: Pořízení vozu z JČS Jana N. - 9. 1. 2019
- Re: Pořízení vozu z JČSallli - 9. 1. 2019
- Re: Pořízení vozu z JČS Jana N. - 9. 1. 2019
- Re: Pořízení vozu z JČSallli - 9. 1. 2019

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6558 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí