Hlavní navigace

Přihláška registr zaměstnavatelů OSSZ

  • (neregistrovaný)

    7. 1. 2019 9:14

    Dobrý den,
    můžu poslat datovou schránkou Přihlášku do registru zaměstnavatelů na OSSZ ve formátu pdf?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 1. 2019 11:39

      xJ (neregistrovaný)

      Re: Přihláška registr zaměstnavatelů OSS
      A proč nemůže vyplnit a poslat datovkou tady?

      https://eportal.cssz.cz/fas/formservice/filler.open?DocID=222848925

    • 7. 1. 2019 11:50

      .. (neregistrovaný)

      Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ
      Případně
      https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-prezam?inheritRedirect=true

    • 7. 1. 2019 13:10

      Klára., (neregistrovaný)

      Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ
      To jsem právě udělala, už 2x a pokaždé mi přišla odpověď:
      Vaše podání PReZam.xml nesplňuje podmínky určené Českou správou sociálního zabezpečení pro příjem datových zpráv.
      Z tohoto důvodu Česká správa sociálního zabezpečení k výše uvedenému podání nepřihlíží ani ho nijak dále nezpracovává.
      Příčinou může být, že:
      Vaše podání nepatří České správě sociálního zabezpečení.
      Doporučený postup: Ověřte prosím, pro kterou instituci je Vaše podání (formulář) určeno, a zašlete jej znovu do datové schránky správného adresáta.
      Doporučený postup: Obraťte se prosím na dodavatele softwaru, kterým jste tiskopis vytvořil/a/, nebo použijte interaktivní tiskopis na ePortálu ČSSZ (eportal.cssz.cz).
      podání jste vytvořil/a/ vyplněním interaktivního tiskopisu na ePortálu ČSSZ a k odeslání jste použil/a/ verzi tiskopisu uloženou prostřednictvím funkce „Uložit rozpracovaná data“, která slouží pouze pro uložení mezivýsledku vyplnění a jeho opětovné načtení do interaktivního tiskopisu.
      Doporučený postup: Pro elektronické odeslání na ČSSZ použijte prosím funkci „Přejít k elektronickému odesílání“, která je k tomu určena. V této funkci je zaručeno odeslání tiskopisu vyhovujícího podmínkám stanoveným ČSSZ. Funkce „Přejít k elektronickému odesílání“ nabízí i uložení vyplněného tiskopisu připraveného pro odeslání prostřednictvím spisové služby či jiné osoby, než která formulář vyplnila.
      Nevíte, kde jsem udělala chybu? Dělala jsem to podle návodu.

    • 7. 1. 2019 13:13

      Klára., (neregistrovaný)

      Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ
      Posílá se to na datovou schránku:
      5ffu6xk ? Díky

    • 7. 1. 2019 13:16

      Maxx (neregistrovaný)

      Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ
      Pošlete jim to v PDF.

      Moje nedávná zkušenost - XML k žádosti o důchod, vygenerován, poslán XML datovkou. Paní z OSSZ volala, kde to má. Tak jsem jí řekla, kdy to šlo. Poprosila, ať pošlu ještě jednou. Nakonec jsem to musela poslat v PDF, protože to z jejich strany nešlo načíst.
      Když jsem to zkusila nahrát na ten jejich e-portál, tak to vůbec nešlo.
      Takže oni měli nějakou závadu, na kterou jsem posláním XML vytvořeného mým SW nepřišla. A protože stejný soubor jsem posílala pár měsíců před touto zkušeností a prošlo to v pořádku, tak mě nenapadlo, že by mohl být zádrhel.

    • 7. 1. 2019 13:18

      .. (neregistrovaný)

      Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ
      Poslala jste do té jediné schránky, kterou má ČSSZ určenou pro podání souborů xml.?
      Datová schránka e - Podání ČSSZ: 5ffu6xk

      Jinak ano, některé jejich formuláře akceptují pouze jako soubory pdf.
      I když podané datovou schránkou. Např. Žádost o zaslání informativního osobního listu důchodového pojištění
      Pak se musí uhlídat, aby byly poslány do datové schránky příslušné pobočky ČSSZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).