Tisk stránky

Diskuzní fórum

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Zaměstnanec neplatí výživné  

Dobrý den, prosím zkušenější o radu. Máme zaměstnance, který má několik přednostních a nepřednostních exekucí. Nyní se na mě obrátila policie kvůli tomu, že neplatí výživné na svoji dceru s předcházejícího vztahu - policie se ptá, jestli uvedl, že má vyživovací povinnost, jaká je jeho pracovní morálka atd. Že má vyživovací povinnost ale vůbec neuvedl. Zavolala jsem si ho, abych se ho na to vyptala, ale je velice arogantní a odmítá se se mnou o tom bavit.
Kontaktovala jsem příslušného pracovníka policie a dozvěděla jsem se, že na policii prý tento pán tvrdí, že výživné neplatí, že nemá z čeho, protože mu srážím moc na exekuce ....
Výživné má ale přece absolutní přednost. Já ale žádný papír na výživné nemám. Tak se ptám, kdo mi ten papír na výživné dá? Můžu si jej já vyžádat u policie a můžu podle něj začít výživné platit? Nebo musím počkat buď až mi jej předloží zaměstnanec (což nepředpokládám) nebo až mi jej doručí soud?
Promiňte, nemám s tím zatím žádnou zkušenost. S exekucemi ano, ale s neplacením výživného ne.

Autor zprávy: pko
Čas zápisu: 5. 12. 2018 14:15 z adresy 91.213.160.xxx

Váš e-mail:

spacer spacer spacer

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6026 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 20 %

Informace o účetnictví 13 %

Právní problematiku 10 %

Vzory šablon/smluv 13 %

Diskuzní fórum 13 %

Glosář pojmů 9 %

Informace o daních 10 %

Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %

Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí