Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: odpočet na dítě - sleva  
     
  >Dobrý den, prosím o radu. Zaměstnanec má dítě ve věku
>16 let, nedávno byl umístěn ve výchovném ústavu, kde
>nebude navštěvovat školu. Škola v místě bydliště ho
>vyloučila. Bude mít zaměstnanec nárok na odpočet na toto
>dítě?
>Moc děkuji za vaši radu.

Studium se do 18 let nesleduje. Pořád to je nezaopatřené dítě.

Pobyt mimo domácnost - § 35c/7 - ?
 
 
Autor zprávy: Maxx
Čas zápisu: 5. 12. 2018 10:48 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
odpočet na dítě - slevajája1 - 5. 12. 2018
- Re: odpočet na dítě - slevaMaxx - 5. 12. 2018

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6026 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 20 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 10 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí