Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Příjem z nájmu dle §7 nebo 9?  
     
  >>>Existují nějaká pravidla, kdy se příjem z nájmu daní
>>>dle § 7 nebo 9.
>>>Podnikatel OSVČ má RD i byt v osobním vlastnictví u
>>>obou nemovitostí
>>>uplatňuje v daňovém přiznání odpisy a u RD zdaňuje
>>>příjem dle § 7 a byt dle § 9. Včem je rozdíl ??
>>>Děkuji.
>>
>>V tom, zda zahrnul či nezahrnul majetek do obchodního
>>majetku dle par.4 odst.4) Zákona o daních z příjmu.
>A podle čeho to nejlépe poznám ? Myslela jsem, že když
>se majetek odepisuje, tak je v obchodním majetku.
>Jedná se o DE.
>Přebrala jsem DE a nemůžu se v tom zorientovat.

Odepisovat může i majetek, který pronajímá podle §9.
Musíte se zorientovat podle daňového přiznání.
Které odpisy jsou ve kterých výdajích (jestli v § 7 nebo 9).
 
 
Autor zprávy: Maxx
Čas zápisu: 5. 12. 2018 8:50 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6026 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 20 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 10 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí