Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Příjem z nájmu dle §7 nebo 9?  
     
  Existují nějaká pravidla, kdy se příjem z nájmu daní dle § 7 nebo 9.
Podnikatel OSVČ má RD i byt v osobním vlastnictví u obou nemovitostí
uplatňuje v daňovém přiznání odpisy a u RD zdaňuje příjem dle § 7 a byt dle § 9. Včem je rozdíl ?? Děkuji.
 
 
Autor zprávy: Jitka N
Čas zápisu: 4. 12. 2018 22:33 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6074 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 21 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 10 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí