Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: OSVČ a daň.zvýhodnění na děti  
     
  >Dobrý večer, OSVČ má příjmy z §7 a výdaje za rok 2018
>bude uplatňovat % z příjmů. Bude mít nárok na
>vyplacení daň. bonusu ? Děkuji

Pokud bude mít příjem podle § 7 ZDP alespoň ve výši šestinásobku minimální mzdy, tak může uplatnit nárok na daňový bonus.

ZDP § 35c odst. 4)
ZDP § 35ca - zrušeno
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586

 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 4. 12. 2018 20:19 z adresy 91.213.160.xxx
 
 
Váš e-mail:
 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6050 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 21 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 10 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí